Witamy w szkole podstawowej De Bohun

Chcemy powitać Państwa w naszej szkole oraz naszej społeczności. De Bohun jest szkołą z rozszerzonymi oddziałami (mamy po dwie klasy na na jeden rocznik) z porranym oraz popołudniowym przedszkolem oraz żłobkiem. Wszelka informacjia będzie dostepna porzez strone internetowa naszej szkoly , listy badz smsy. Jesli będą Państwo potrzebowac pomocy, informacji lub porady proszę się udać do szkolnego biura albo porozmawiac z nauczycielem klasy. Jeśli Państwa dziecko będzie sie źle czuło/ zachoruje, prosimy aby Państwo skontaktowalo się z biurem szkoły. Szkolne biuro nie akceptuje zaplat w gotowce , wszystkie opłaty muszą być wykonane poprzez platforme Parent Pay. W momencie kiedy Państwa dziecko rozpocznie szkołę otrzyma ono wtedy detale do zalogowania się na platformie. Na głównej stronie jest dostepny szybki link, poprzez ktory będą mieli Państwo dostęp do Parent Pay.

Jako szkoła jesteśmy pełni zapału i dążymy do tego, co najlepsze dla naszych dzieci i rodzin. Staramy się stworzyć bezpieczne, szczęśliwe środowisko, gdzie nauka i nauczanie są kreatywne i zabawne! Wierzymy ze szkolne życie musi byc zbazowane na partnerstwie pomiedzy dziecka domem a szkołą. Mamy znakomity personel, który zapewni ze dzieci mają offerowane najlepsze warunki, możliwości oraz nauczanie. Mamy nadzieję, że Państwa dziecko bedzie w naszej szkole szczęśliwe, a informacje znajdujące sie na naszej stornie internetowej przydatne.